Miejsce turnieju

Hala sportowa AON

ul. Czerwonych Beretów

/ ul. Frontowa – weście

na halę od obu ulic.

mapa dojazdu

Kontakt

Jacek Szafrański

tel./fax: +48 22 773 17 91

tel.kom.: +48 501 020 770

e-mail: victor@badminton.net.pl

Linki

Lokalizacja

Drodzy badmintoniści. Mam przyjemność zaprosić na cykl Turniejów GRAND PRIX Amatorów w Badmintonie do obiektu Akademii Obrony Narodowej w Warszawie Rembertowie spełniającego wszelkie wymogi sportowe dla badmintonistów. Na tym obiekcie w znakomity sposób spełnione są wszystkie warunki sportowe i socjalne dla badmintona a przy tym (i chyba przede wszystkim) odczuwamy tu gościnność gospodarzy. A warto dodać, że opiekunem a na co dzień tej sali jest badmintonista. Oto najważniejsze obiektywne zalety, jakie mam nadzieje docenią wszyscy uczestnicy:

1/Hala posiada jaśniejsze oświetlenie, profesjonalne maty do gdy, trybuny dla widowni i zawodników, nowiutkie szatnie i natryski.

2/Hala stoi w uroczym leśnym kompleksie zachęcając do spacerów w wolnym czasie pomiędzy meczami przez co pobyt na turnieju może mieć charakter weekendowego relaksu a nie jak odtąd dyżurowania w „blokowisku”.

3/W pobliżu znajdują się sklepy, barki (np kebab) oraz restauracja (schabowy z dodatkami 10 zł). Jeśli myślicie, że ta cena oznacza „bar mleczny” to zamieszczam zdjęcia lokalu wraz z lobby i tarasem widokowym gdzie można wypić „soczek”

4/Dla osób towarzyszących (a także samych grających) możliwość skorzystania z ładnego dużego basenu lub siłowni.

5/ Przy hali znajduje się hotel na 20 miejsc (40,-/nocleg) zaś 400 m obok na tym samym zalesionym terenie hotel o całkiem wysokim standardzie (60,-)

Ceny są tu naprawdę przyjazne i trochę „nie warszawskie” ale to wynik niedawnego otwarcia zamkniętego dla cywili terenu Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Adres podaję na samym końcu bowiem nie każdy uwierzy, że dojechać tu można autobusem miejskim ze śródmieścia Warszawy w 20 min a nawet z dalekiego Ursynowa w 35 min Pod samą salę można dojechać samochodem wjeżdżając bez problemu na otwarty od roku teren AON-u a tych którzy dojadą na autobusem czeka 4-minutowy spacerek po terenie leśnym wchodząc główną bramą przypominającą dawne „groźne” tereny wojskowe.

Hala sportowa jest obiektem dwusalowy i rodzi wiele możliwości organizacyjnych. Ewentualność uruchomienia kolejnych 4-ch boisk to potencjalna możliwość organizacji zawodów mistrzowskich . Zapraszam zatem uczestników Grand Prix Amatorów w Badmintonie

Jacek Szafrański


Wyświetl większą mapę